Kas mes?

VERSLO TEISĖS ADVOKATŲ PROFESINĖ BENDRIJA

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ – verslo teisės advokatų profesinė bendrija, kurios pagrindinis tikslas – tapti Kliento verslo partneriu, strategu ir užtikrinti sėkmingą jo verslo vystymą. Komandai rūpi Klientas ir jo poreikiai, todėl dirbant su verslo kompanijomis pirmiausia orientuojamasi į inovatyvius, operatyvius ir į verslą orientuotus, ekonomine logika pagrįstus sprendimus.

 

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ pagrindiniai Klientai Lietuvos bei užsienio kompanijos, todėl teisininkai dirba bei specializuojasi išskirtinai verslo teisės ginčų bei jų prevencijos srityje, kas apima konsultacijas, sutarčių rengimą ir auditą, ginčų sprendimą įmonių, statybos rangos, viešųjų pirkimų, transporto, draudimo, prekybos, nuomos, darbo, bankroto, mokesčių, ir kt. srityse.

 

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ tiesiogiai teikia aukštos kokybės teisines paslaugas verslui užsienio valstybėse, kadangi turi patikimus partnerius Europos sąjungos šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kipre, Vokietijoje, Latvijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Čekijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, todėl Klientui kilus problemai ar siekiant suvaldyti riziką su užsienio elementu, nekyla patikimo patarėjo problemos. Verslo teisės advokatų profesinė bendrija „STRATEGUM Dargis ir partneriai“ yra nacionalinis atstovas tarptautinėje advokatų asociacijoje ,,E-Iure“. 

 

Verslo teisės advokatų profesinė bendrija "STRATEGUM Dargis ir partneriai" yra pasaulio advokatų asociacijos ,,E-Iure“ nariai, kuri jungia verslo advokatų kontoras, kiekvienai narei suteikdama nacionalinį išskirtinumą. 

Dėl šios narystės "STRATEGUM Dargis ir partneriai" klientai turi galimybę gauti patikimas ir profesionalias teisines paslaugas, bet kurioje ,,E-Iure“ asociacijos valstybės narės šalyje. 

Asociacija veikia daugiau nei dešimt metų, kurdama ir vis labiau plėsdama vieningą globalų teisininkų tinklą. Visi nariai yra įsipareigoti laikytis aukščiausių vidaus kokybės standartų, susijusių su konfidencialumo, privalomojo profesinės civilinės atsakomybės draudimo, žinių ar užsienio kalbų, operatyvumo normų.

,,E-Iure" veikla apima susitikimus ir vizitus, kongresus, tarpvalstybinių vadovėlių, rinkinių leidimą. 

2019 m. pavasarį pasaulio advokatų suvažiavimas vyks Lietuvoje, kurį organizuoja verslo teisės advokatų profesinė bendrija ,,STRATEGUM Dargis ir partneriai".

Daugiau apie asociaciją ir jos narius galite sužinoti http://www.e-iure.com/

 

MUMIS PASITIKI KLIENTAI, NES:

Užtikrintas profesionalumas – specializuojamasi ir dirbama konkrečiai verslo teisės srityje, bendrijos komandos nariai nuolatos kelia kvalifikaciją verslo teisės srityje, taip pat rengia mokymus, seminarus, straipsnius verslo atstovams, dalyvauja verslo renginiuose bei asociacijose.

Užtikrintas operatyvumas – į bet kokį klausimą ar užklausą gaunate atsakymą vėliausiai per 1 darbo dieną, darbai atliekami iš anksto sutartais terminais bei sąlygomis.

Užtikrintas paprastumas ir efektyvumas – bendraujate su savo teisininku tiesiogiai ir betarpiškai, su vienu kontaktiniu asmeniu visais klausimais, kurį galite pasiekti Jums patogiu metu ir operatyviai.

Užtikrintas atgalinis ryšys bei aiškumas – atsižvelgiant į verslo specifiką, reikalingus atsakymus bei konsultacijas žodžiu gaunate čia ir dabar, nuolatiniai klientai konsultuojami nemokamai iš karto, prireikus gaunate ataskaitas apie iš anksto suderintus bei atliktus darbus raštu.

Užtikrinta Klientą tenkinanti teisinių paslaugų apmokėjimo sistema – Klientas gali rinktis jam patogų apmokėjimo už teisines paslaugas būdą – (1) iš anksto fiksuotą paslaugos kainą; (2) mokėjimą už paslaugas po paslaugos suteikimo pagal teisininko darbo valandas; (3) individualų, iš anksto suderintą apmokėjimo būdą.

 

„STRATEGUM Dargis ir partneriai“ komandą sudaro profesionalūs advokatai, teisininkai, projektų vadovai. Į verslą orientuotas požiūris užtikrina Klientams profesionalumą, greitį, patikimumą bei atgalinį ryšį.

Mūsų komanda
vytautas

Vytautas Dargis

Advokatų profesinės bendrijos partneris, advokatas. Mob. +370 698 30686 Reikia išmokti žaidimo taisykles. Tada pradėti žaisti geriau už kitus. Albertas Einšteinas.
Advokatas Vytautas Dargis turi daugiau negu 11 metų patirtį atstovaujant klientus bankroto, restruktūrizavimo, draudimo, statybos, komercinių sandorių, viešųjų pirkimų, transporto, konkurencijos teisės srityse. Vytautas Dargis teisinį išsilavinimą įgijo Vilniaus universitete (2008 m. įgijo teisės bakalauro bei magistro laipsnį). Per savo teisinę praktiką V. Dargis atstovauja vienas didžiausių Lietuvos ir užsienio statybos, transporto bei prekybos sektorių bendroves jų veikloje kylančiais klausimais, ginčuose su kitomis kompanijomis.
Giedre

Giedrė Kačinskienė

Advokatų profesinės bendrijos Vyr. teisininkė. Mob. +370 653 91927
Giedrė Kačinskienė turi daugiau negu 9 metų patirtį dirbant būtent verslo teisės srityje, specializuojasi komercinių sandorių rengimo, derybų, verslo ginčų prevencijos bei sprendimo, statybos rangos, viešųjų pirkimų, prekybos bei darbo teisės srityse. Giedrė Kačinskienė teisinį išsilavinimą įgijo Vytauto Didžiojo Universitete (įgytas viešojo administravimo ir politikos mokslų bakalauro laipsnis, teisės bakalauro ir magistro laipsnis, įgytas Michigano universiteto tarptautinės teisės sertifikatas). Giedrė Kačinskienė veda seminarus, konferencijas verslo teisės temomis, yra Statybos pramonės arbitražo teismo arbitrė.
Kestutis

Kęstutis Marčiulynas

Advokatų profesinės bendrijos Vyr. teisininkas. Non vitae sed scholae discimus. Seneca
Kęstutis Marčiulynas jau daugiau negu 12 metų dirba verslo teisės srityje, pagrindinės jo specializacijos sritys yra finansų (įmonių, kredito įstaigų), administracinė (mokesčių) bei bankroto teisė. Kęstutis Marčiulynas yra įgijęs teisės bakalauro bei magistro kvalifikacinius laipsnius Vytauto Didžiojo universitete, turi Michigano universiteto tarptautinės teisės sertifikatą. Kęstutis Marčiulynas specializuojasi bankroto, finansų, mokesčių, administracinės, šeimos bei kitose teisės srityse.
Justas

Justas Kačinskas

Advokatų profesinės bendrijos finansų vadovas. Mob. +370 657 89809 Ginče nekelk balso, geriau sustiprink savo argumentus. Justas Kačinskas
Justas Kačinskas finansų bei plėtros vadovas, turintis politikos mokslų bakalauro laipsnį ir Rytų Regiono politikos, ekonomikos ir kultūros magistro laipsnį (Vytauto Didžiojo universitetas). Taip pat siekia įgyti finansų, apskaitos bei strateginio valdymo magistro laipsnius Kauno Technologijos universitete. Justas Kačinskas dirba verslo valdymo srityje, kuria bei įgyvendina verslo rizikos valdymo, pardavimo, verslo plėtros strategijas, kas užtikrina mūsų Klientams ne tik teisinius, bet ir ypatingai į verslą orientuotus sprendimus.
Domas

Domas Gružauskas

Advokatų profesinės bendrijos advokato padėjėjas. Mob. +370 657 54827 Nesvarbu, jūs manote, kad galite, ar manote, kad negalite. Bet kuriuo atveju - jūs esate teisus. Henry Ford
Teisininkas, įgijęs teisės bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius Vytauto Didžiojo universitete bei turi Michigano universiteto tarptautinės teisės sertifikatą. Specializuojasi logistikos teisės, statybų teisės, viešųjų pirkimų teisės, bankroto teisės srityse.
Rima

Rima Jaruševičiūtė

Projektų vadovė Mob. +370 657 71647 Jeigu gyvenime kas netinka – keisk tai. Jeigu to pakeisti negali – keisk patį požiūrį. Maya Angelou.
Projektų vadovė, turinti teisės bakalauro laipsnį, dirba pardavimų, marketingo, personalo, administravimo bei skolų išieškojimo srityse. Rima specializuojasi įmonių kreditingumo vertinimo, skolų prevencijos srityse, konsultuoja verslo rizikos valdymo klausimais, rūpinasi nuolatinio ryšio su klientais palaikymu.
Gabriele

Gabrielė Jančaitytė

Advokatų profesinės bendrijos teisininkė. Mob. +370 653 91902 Didelių darbų sėkmė priklauso nuo mažų smulkmenų. T. Livijus
Gabrielė Jančaitytė yra įgijusi teisės bakalauro ir magistro laipsnius Mykolo Romerio universitete. Gabrielė specializuojasi civilinės teisės, darbo bei baudžiamosios teisės srityse (finansiniai nusikaltimai).
aaaa

Skaidrius Navickis

Advokatų profesinės bendrijos teisininkas. Mob. +370 616 48868 Išminties pamatas kantrybė. Platonas
Skaidrius Navickis yra įgijęs teisės bakalauro ir magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Skaidrius Navickis dirba verslo teisės srityje, pagrindinės jo specializacijos sritys yra finansų, mokesčių, administracinė teisė, asmens duomenų apsauga. Skaidrius Navickis papildomai domisi ir siekia specializacijos bankroto bei transporto teisės srityse.
Strategum1255

Tomas Musteikis

Teisininko padėjėjas Mob. +370 657 67979 Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo. Vinstonas Čerčilis
Tomas Musteikis yra įgijęs teisės bakalauro ir magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Tomas specializuojasi transporto teisės srityje. Papildomai domisi mokesčių teise, logistikos teise, statybos teise, ginčais su vartotojais.
Strategum1127

Linas Ilčiukas

Teisininko padėjėjas Mob. +370 630 70416 Amat victoria curam (Pergalė mėgsta sunkų darbą). Catullus
Linas Ilčiukas yra įgijęs teisės bakalauro ir magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Linas specializuojasi statybos teisės srityje. Papildomai domisi prekybos, įmonių, skolų valdymo sritimis.
Kas mes?
Darbuotojai – įmonės didžiausias turtas. Stipri komanda – jėga, kuri įveikia visus iššūkius. Mes nuolatos mokomės ir dalinamės patirtimi, dalyvaujame Lietuvos verslo konfederacijos veikloje, vedame seminarus bei konferencijas.
Mums rūpi mūsų Klientai, todėl prioritetas visada yra operatyvumas ir atgalinis ryšys. Teikiame aukščiausios kokybės teisines paslaugas ir orientuotus į verslą sprendimus. Siekiame maksimalaus Klientų pasitenkinimo tiek paslaugų kokybe, tiek nuolatiniu dėmesiu bei operatyviu darbu.
Nors individuali iniciatyva ir kūrybiškumas visuomet skatinami, geriausius rezultatus Klientams ir profesinei advokatų bendrijai užtikrina komandinis darbas. Efektyvūs sprendimai šiuolaikiniame verslo pasaulyje dažnai gali būti rasti tik glaudžiai bendradarbiaujant skirtingų sričių profesionalams.
Bendradarbiaujame su kitų valstybių advokatais, bankroto ir restruktūrizavimo administratoriais, teismo ekspertais, auditoriais, antstoliais bei notarais, todėl Klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas Europos, Amerikos ir Rytų šalyse.